Wszystkie produkty
-
Siłownik ćwierćobrotowy
-
Wykonawca wielokrotnego obrotu
-
Elektryczny aktuator odporny na wybuch
-
Inteligentny elektryczny aktuator
-
Kompaktowy siłownik
-
Bezpieczny aktywator elektryczny
-
Elektryczny zawór motyla
-
elektryczny zawór kulkowy
-
3 Aktuator fazowy
-
Wykonawca obrotowy prądu stałego
-
Zawór sterujący PVC
-
Akcesoria do aktuatorów
-
Uwaga:
-
Szybko otwierający aktywator elektryczny
-
Grupa Midea - ChinyDCL jest naszym partnerem i dostawcą od ponad 6 lat.Nasze centralne klimatyzatory obsługują klientów HVAC na całym świecie z produktami DCLCiągle dostarczają bardzo niezawodne produkty i bardzo terminową obsługę, aby nas wesprzeć. -
Valve Solution Inc. - USADCL jest naszą fabryką ODM/OEM od około dziesięciu lat.Bardzo niewiele chińskich producentów może produkować standardowe amerykańskie aktuatory elektryczne o tak dobrej jakości.Dlatego wybieramy ich jako naszych partnerów długoterminowych. -
WESA Armaturen GmbH - NiemcyPo 15 latach współpracy z DCL, jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów DCL.Zawsze robią wiele eksperymentów i testów, aby potwierdzić swoje nowe projekty i ulepszyćJesteśmy również zachwyceni ich wspaniałą kontrolą jakości części.
słowa kluczowe [ dcl electric actuator ] mecz 410 produkty.
Wykonujący kwadratowy obrót o mocy 50 Nm
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 20S do 75S/50Nm do 2500Nm/442in.lbs do 22125in.lbs |
|---|---|
| Kąt instalacji: | 360° |
| Waga całkowita: | 2,5 kg do 20 kg |
IP67 Wynik zamrażania Ekscentryczny Elektryczny Zawór Motyla
| Szczegóły pakowania: | KARTON/PALETA |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7 dni roboczych |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Ultra Mały Elektryczny Aktuator 24VDC
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 15s/18 nm |
|---|---|
| Opcjonalny czas/moment obrotowy: | 7S/9nm 60s/18nm |
| Waga całkowita: | 10,2 kg |
Miniaturowy UL 429 Motorzyzowany Aktuator Czwartego Obrotu
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 15s/18 nm |
|---|---|
| Opcjonalny czas/moment obrotowy: | 7S/9nm 60s/18nm |
| Waga całkowita: | 10,2 kg |
CSA ISO5211 Elektryczny zawór kulkowy wybuchowy
| Szczegóły pakowania: | Karton/paleta |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7 dni roboczych |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Wykonujący zawór kulkowy o pojemności 18Nm
| nazwisko: | Kompaktowy siłownik |
|---|---|
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 15s/18 nm |
| Cechy: | Blokowanie się na dowolnej pozycji |
Subminiaturowy czwartokrotny siłownik obudowy ze stopu aluminium
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 15s/18 nm |
|---|---|
| Opcjonalny czas/moment obrotowy: | 7S/9nm 60s/18nm |
| Waga całkowita: | 10,2 kg |
SS304 12-calowy elektryczny zawór motyli przeciwwybuchowy DN250
| Szczegóły pakowania: | KARTON/PALETA |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7 dni roboczych |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
IP67 Wodoszczelny Mini Quarter Turn Actuator dla Rury Wodnej
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 15s/18 nm |
|---|---|
| Opcjonalny czas/moment obrotowy: | 7S/9nm 60s/18nm |
| Waga całkowita: | 10,2 kg |
Subminiaturowy silnik napędowy typu DCL-MZZ wieloobrotny 18Nm DC24V
| Szczegóły pakowania: | KARTON/PALETA |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7 dni roboczych |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |

