Wszystkie produkty
-
Siłownik ćwierćobrotowy
-
Wykonawca wielokrotnego obrotu
-
Elektryczny aktuator odporny na wybuch
-
Inteligentny elektryczny aktuator
-
Kompaktowy siłownik
-
Bezpieczny aktywator elektryczny
-
Elektryczny zawór motyla
-
elektryczny zawór kulkowy
-
3 Aktuator fazowy
-
Wykonawca obrotowy prądu stałego
-
Zawór sterujący PVC
-
Akcesoria do aktuatorów
-
Uwaga:
-
Szybko otwierający aktywator elektryczny
-
Grupa Midea - ChinyDCL jest naszym partnerem i dostawcą od ponad 6 lat.Nasze centralne klimatyzatory obsługują klientów HVAC na całym świecie z produktami DCLCiągle dostarczają bardzo niezawodne produkty i bardzo terminową obsługę, aby nas wesprzeć. -
Valve Solution Inc. - USADCL jest naszą fabryką ODM/OEM od około dziesięciu lat.Bardzo niewiele chińskich producentów może produkować standardowe amerykańskie aktuatory elektryczne o tak dobrej jakości.Dlatego wybieramy ich jako naszych partnerów długoterminowych. -
WESA Armaturen GmbH - NiemcyPo 15 latach współpracy z DCL, jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów DCL.Zawsze robią wiele eksperymentów i testów, aby potwierdzić swoje nowe projekty i ulepszyćJesteśmy również zachwyceni ich wspaniałą kontrolą jakości części.
słowa kluczowe [ dcl electric actuator ] mecz 410 produkty.
Subminiaturowy aktuator 5R/min 18Nm wieloobrotny
| Standardowy moment obrotowy: | Od 5 nm do 18 nm |
|---|---|
| Standardowa prędkość: | 5 r/min |
| Obroty: | 3R/5R/7R Opcjonalnie |
Subminiaturowy siłownik 6W 15S/18Nm
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 15s/18 nm |
|---|---|
| Opcjonalny czas/moment obrotowy: | 7S/9nm 60s/18nm |
| Waga całkowita: | 10,2 kg |
Wykonawca elektryczny 600Nm ExdIIBT4
| Standardowy moment obrotowy: | 50 nm do 600 nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | Od 20 do 45s |
| Zasilanie: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
400Nm Wykonawca zaworu wybuchoodpornego, włączający / wyłączający / modulujący elektryczny
| Władza: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 30s/400 nm |
| Rodzaj: | On-off, modulowanie |
IP68 600Nm 90W Modulujący aktywator zaworu przeciwwybuchowego
| Władza: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Moment wyjściowy: | 600 mil morskich |
| klasa przeciwwybuchowa: | Exd II CT4GB |
IP68 wodoodporny 600Nm 90W aktywator zaworu wybuchoodpornego
| Władza: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 45s/600 nm |
| Rodzaj: | On-off, modulowanie |
NEMA 4X Multi Turn Actuator dla zaworu membranowego PVC
| Waga całkowita: | 10,2 kg |
|---|---|
| Zasilanie: | 24VDC |
| Moc silnika: | 6W do 10 W. |
IP67 400Nm 24VDC Elektryczny aktuator zaworu kulkowego do regulacji objętości powietrza turbo
| Moc: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 30s/400 nm |
| Typ: | On-off, modulowanie |
IP67 Samozamykający się 380VAC Wykonawca zaworu motylkowego
| Kąt instalacji: | 360° |
|---|---|
| Zasilanie: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| Temperatura otoczenia: | -25 ℃ ~+55 ℃ / -13 ° F ~+131 ° F. |
Wykonawca 90 stopni DC24V 30s/100Nm
| Nazwa: | Electric 3 -fazowy siłownik |
|---|---|
| Standardowy moment obrotowy: | 50 nm do 2500 nm |
| Funkcja: | Siłownik wyposażony w potencjometr |

