Wszystkie produkty
-
Siłownik ćwierćobrotowy
-
Wykonawca wielokrotnego obrotu
-
Elektryczny aktuator odporny na wybuch
-
Inteligentny elektryczny aktuator
-
Kompaktowy siłownik
-
Bezpieczny aktywator elektryczny
-
Elektryczny zawór motyla
-
elektryczny zawór kulkowy
-
3 Aktuator fazowy
-
Wykonawca obrotowy prądu stałego
-
Zawór sterujący PVC
-
Akcesoria do aktuatorów
-
Uwaga:
-
Szybko otwierający aktywator elektryczny
-
Grupa Midea - ChinyDCL jest naszym partnerem i dostawcą od ponad 6 lat.Nasze centralne klimatyzatory obsługują klientów HVAC na całym świecie z produktami DCLCiągle dostarczają bardzo niezawodne produkty i bardzo terminową obsługę, aby nas wesprzeć. -
Valve Solution Inc. - USADCL jest naszą fabryką ODM/OEM od około dziesięciu lat.Bardzo niewiele chińskich producentów może produkować standardowe amerykańskie aktuatory elektryczne o tak dobrej jakości.Dlatego wybieramy ich jako naszych partnerów długoterminowych. -
WESA Armaturen GmbH - NiemcyPo 15 latach współpracy z DCL, jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów DCL.Zawsze robią wiele eksperymentów i testów, aby potwierdzić swoje nowe projekty i ulepszyćJesteśmy również zachwyceni ich wspaniałą kontrolą jakości części.
słowa kluczowe [ dcl electric actuator ] mecz 410 produkty.
Podminiaturowy układ elektryczny wielokrotnego obrotu o mocy 1,1A 20W
| Standardowy moment obrotowy: | Od 5 nm do 18 nm |
|---|---|
| nazwisko: | silnikowy wieloobrotny siłownik |
| Standardowa prędkość: | 5 r/min |
CSA IP67 DC24V 50Nm 20s Aktuator zaworu przeciwwybuchowego
| Standardowy moment obrotowy: | 50 Nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | 20s |
| Stopień odporności na eksplozję: | Exdiict4, Exdⅲc T130 |
Wodoszczelny modulujący silnik 24VDC
| Standardowy moment obrotowy: | Od 0 nm do 600 nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | Od 20 do 45s |
| Sygnał wejściowy: | 4-20MA/2-10 V/1-5 V. |
Modulujący typ prądu prądu prądu prądu prądu prądu prądu prądu prądu prądu prądu prądu prądu prądu prądu prądu prądu prądu prądu prądu prądu prądu prądu prądu prądu prądu prądu prądu prądu prądu
| Czas akcji: | 15/30 s |
|---|---|
| Moment wyjściowy: | 0 ~ 600 nm |
| Sygnał wejściowy: | 4-20 MADC |
Modulacja prądu stałego bez szczotki, ćwierćobieg elektryczny
| Czas akcji: | 15/30 s |
|---|---|
| Moment wyjściowy: | 0 ~ 600 nm |
| Sygnał wejściowy: | 4-20 MADC |
Wykonawca obrotowy DCL-MZZ 5 ze ściśle uszczelnionym stopem aluminium
| Standardowy moment obrotowy: | Od 5 nm do 18 nm |
|---|---|
| Standardowa prędkość: | 2r/min |
| Obroty: | 3R/5R/7R Opcjonalnie |
3 skręty wyłączania zaworu 18Nm Elektryczny czynnik zaworu
| Standard Torque: | 5Nm to 18Nm |
|---|---|
| Standard Speed: | 5r/min |
| Turns: | 3r/5r/7r optional |
Wykonujący zawór 15S 18Nm z superwrotnym momentem
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 15s/18 nm |
|---|---|
| Opcjonalny czas/moment obrotowy: | 7S/9nm 60s/18nm |
| Całkowita waga: | 1,2 kg |
Silnik bez szczotki DC 24V Multi Turn Compact Actuator
| Standardowy moment obrotowy: | Od 5 nm do 18 nm |
|---|---|
| Standardowa prędkość: | 5r/min |
| Całkowita waga: | 1,2 kg |
Przeciwkondensacyjny elektryczny siłownik 24VDC z ćwierćobrotem
| Czas akcji: | 15/30 s |
|---|---|
| Moment wyjściowy: | 0 ~ 400 nm |
| Sygnał wejściowy: | 4-20 MADC |

