Wszystkie produkty
-
Siłownik ćwierćobrotowy
-
Wykonawca wielokrotnego obrotu
-
Elektryczny aktuator odporny na wybuch
-
Inteligentny elektryczny aktuator
-
Kompaktowy siłownik
-
Bezpieczny aktywator elektryczny
-
Elektryczny zawór motyla
-
elektryczny zawór kulkowy
-
3 Aktuator fazowy
-
Wykonawca obrotowy prądu stałego
-
Zawór sterujący PVC
-
Akcesoria do aktuatorów
-
Uwaga:
-
Szybko otwierający aktywator elektryczny
-
Grupa Midea - ChinyDCL jest naszym partnerem i dostawcą od ponad 6 lat.Nasze centralne klimatyzatory obsługują klientów HVAC na całym świecie z produktami DCLCiągle dostarczają bardzo niezawodne produkty i bardzo terminową obsługę, aby nas wesprzeć. -
Valve Solution Inc. - USADCL jest naszą fabryką ODM/OEM od około dziesięciu lat.Bardzo niewiele chińskich producentów może produkować standardowe amerykańskie aktuatory elektryczne o tak dobrej jakości.Dlatego wybieramy ich jako naszych partnerów długoterminowych. -
WESA Armaturen GmbH - NiemcyPo 15 latach współpracy z DCL, jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów DCL.Zawsze robią wiele eksperymentów i testów, aby potwierdzić swoje nowe projekty i ulepszyćJesteśmy również zachwyceni ich wspaniałą kontrolą jakości części.
słowa kluczowe [ dcl electric actuator ] mecz 410 produkty.
Przekraczający moment obrotowy zawór kulkowy AC380V 9Kg kompaktowy siłownik
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 30s do 75s/100 nm do 2500 nm/885 cali. |
|---|---|
| Kąt instalacji: | 360° |
| Waga całkowita: | 4,5 kg do 20 kg |
Kompaktowy elektryczny aktuator obrotowy prądu stałego 400 Nm
| nazwisko: | Wykonawca obrotowy prądu stałego |
|---|---|
| Standardowy moment obrotowy: | 50 nm do 600 nm |
| Czas standardowy: | Od 20 do 45s |
3 punkty pływające 2500Nm HVAC Quarter Turn Actuator
| Zasilanie: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Kąt instalacji: | 360° |
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 15S do 75s/18 nm do 2500 nm/160 cali. Do 22125 cali. |
Stały smarowany 380v 500Nm 3-fazowy aktuator
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 30s do 75s/100 nm do 2500 nm/885 cali. |
|---|---|
| Kąt instalacji: | 360° |
| Waga całkowita: | 4,5 kg do 20 kg |
Dmuchawa, ćwierć obrotu, 50Nm CSA DC Aktuator obrotowy
| nazwisko: | Wykonawca obrotowy prądu stałego |
|---|---|
| Rodzaj: | Siłownik ćwierćobrotowy |
| Cechy: | Kompaktowy elektryczny siłownik |
DC24V 9,5 kg Wykonawca trójfazowy o odporności na wybuch 400Nm
| Typ: | Kompaktowy elektryczny siłownik |
|---|---|
| Nazwa: | 3 Aktuator fazowy |
| Całkowita waga: | 4,5 kg do 20 kg |
220VAC zawór sterujący PVC
| nazwisko: | Elektryczne uruchamiane zawór przepony |
|---|---|
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 30s/400 nm |
| Klasa ochrony: | IP67 |
Wodoszczelny 500Nm/4S AC110V Szybko Otwierający i Zamykający Aktuator
| nazwisko: | Kompaktowy szybki silnik elektryczny |
|---|---|
| Rodzaj: | Siłownik ćwierćobrotowy |
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 500 nm/4s 800 nm/8s 1200 nm/12s |
Klasy F izolacja 30W DC 24V silnikowy aktuator obrotowy
| Czas akcji: | 15/30 s |
|---|---|
| Moment wyjściowy: | 0 ~ 400 nm |
| Sygnał wejściowy: | 4-20 MADC |
Wodaodporny 24VDC 70W silnikowy aktuator zaworu
| name: | DC Motorized rotary actuator |
|---|---|
| Action Time: | 15S/30S |
| type: | smart electric actuator |

