Wszystkie produkty
-
Siłownik ćwierćobrotowy
-
Wykonawca wielokrotnego obrotu
-
Elektryczny aktuator odporny na wybuch
-
Inteligentny elektryczny aktuator
-
Kompaktowy siłownik
-
Bezpieczny aktywator elektryczny
-
Elektryczny zawór motyla
-
elektryczny zawór kulkowy
-
3 Aktuator fazowy
-
Wykonawca obrotowy prądu stałego
-
Zawór sterujący PVC
-
Akcesoria do aktuatorów
-
Uwaga:
-
Szybko otwierający aktywator elektryczny
-
Grupa Midea - ChinyDCL jest naszym partnerem i dostawcą od ponad 6 lat.Nasze centralne klimatyzatory obsługują klientów HVAC na całym świecie z produktami DCLCiągle dostarczają bardzo niezawodne produkty i bardzo terminową obsługę, aby nas wesprzeć. -
Valve Solution Inc. - USADCL jest naszą fabryką ODM/OEM od około dziesięciu lat.Bardzo niewiele chińskich producentów może produkować standardowe amerykańskie aktuatory elektryczne o tak dobrej jakości.Dlatego wybieramy ich jako naszych partnerów długoterminowych. -
WESA Armaturen GmbH - NiemcyPo 15 latach współpracy z DCL, jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów DCL.Zawsze robią wiele eksperymentów i testów, aby potwierdzić swoje nowe projekty i ulepszyćJesteśmy również zachwyceni ich wspaniałą kontrolą jakości części.
słowa kluczowe [ dcl electric actuator ] mecz 410 produkty.
Działający na kółkach ręcznych inteligentny aktuator elektryczny z przyciskiem wyłączania zasilania lokalnego
| Stopień ochrony: | IP67 wodoodporny |
|---|---|
| nazwisko: | Inteligentny elektryczny aktuator |
| Stosowanie: | System chłodzenia |
W pełni zaprojektowany zestaw sterowania 20S 50Nm Smart Electric Actuator
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
|---|---|
| Output Signal: | 4-20mADC |
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
ExIICT4 200Nm wybuchoodporny czterokrotny elektryczny siłownik
| nazwisko: | Wykonawca zaworu przeciwwybuchowego |
|---|---|
| Rodzaj: | On-off, modulowanie |
| Klasa ochrony: | IP67 |
DCL 110V elektryczny siłownik z kołem ręcznym
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 25s/50 nm |
|---|---|
| Kąt instalacji: | 360° |
| Waga całkowita: | 1,2 kg do 20 kg |
Wyroby z tworzyw sztucznych (z wyłączeniem tworzyw sztucznych)
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 15S do 75s/18 nm do 2500 nm/160 cali. Do 22125 cali. |
|---|---|
| Kąt instalacji: | 360° |
| Waga całkowita: | 1,2 kg do 20 kg |
CE RoHS Motor 380VAC inteligentny modulujący aktuator elektryczny
| Standard Torque: | 400Nm to 2500Nm |
|---|---|
| Standard Time: | 30s to 75s |
| Power Supply: | 380VAC/400VAC/415VAC |
Modulujący elektryczny aktuator 30S 200Nm z ćwierćobrotem
| Zasilacz: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Moc silnikowa: | 6W do 140 W. |
| Standardowy moment obrotowy: | 50 nm do 2500 nm |
Modulator 20S 50Nm 90° CSA AC24V Elektryczny Siłownik Obrotowy 1/4 Obrotu
| Zasilanie: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Moc silnika: | 6W do 140 W. |
| Standardowy moment obrotowy: | 50 nm do 2500 nm |
Modulacja regulowana 1200 razy IP67 Smart Electric Actuator
| Standardowy moment obrotowy: | Od 50 nm do 2500 nm/442 cali. LBS do 22125 cali. |
|---|---|
| Czas standardowy: | Od 20 do 75s |
| Sygnał wejściowy: | 4-20 MADC/1-5VDC/2-10VDC |
S4 Przerywany regulowany 1200 razy inteligentny elektryczny aktuator IP67
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Standard Time: | 20S to 75S |
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |

