Wszystkie produkty
-
Siłownik ćwierćobrotowy
-
Wykonawca wielokrotnego obrotu
-
Elektryczny aktuator odporny na wybuch
-
Inteligentny elektryczny aktuator
-
Kompaktowy siłownik
-
Bezpieczny aktywator elektryczny
-
Elektryczny zawór motyla
-
elektryczny zawór kulkowy
-
3 Aktuator fazowy
-
Wykonawca obrotowy prądu stałego
-
Zawór sterujący PVC
-
Akcesoria do aktuatorów
-
Uwaga:
-
Szybko otwierający aktywator elektryczny
-
Grupa Midea - ChinyDCL jest naszym partnerem i dostawcą od ponad 6 lat.Nasze centralne klimatyzatory obsługują klientów HVAC na całym świecie z produktami DCLCiągle dostarczają bardzo niezawodne produkty i bardzo terminową obsługę, aby nas wesprzeć. -
Valve Solution Inc. - USADCL jest naszą fabryką ODM/OEM od około dziesięciu lat.Bardzo niewiele chińskich producentów może produkować standardowe amerykańskie aktuatory elektryczne o tak dobrej jakości.Dlatego wybieramy ich jako naszych partnerów długoterminowych. -
WESA Armaturen GmbH - NiemcyPo 15 latach współpracy z DCL, jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów DCL.Zawsze robią wiele eksperymentów i testów, aby potwierdzić swoje nowe projekty i ulepszyćJesteśmy również zachwyceni ich wspaniałą kontrolą jakości części.
słowa kluczowe [ dcl electric actuator ] mecz 410 produkty.
Pod DN600 motylkowy zawór 2500Nm Marine Electric Actuator
| Standard Time/Torque: | 75S/2500Nm |
|---|---|
| Type: | on-off, Modulating |
| Protection Class: | IP67 |
400Nm awaryjnie bezpieczny elektryczny siłownik
| nazwisko: | Fail Safe Smart Electric Sione |
|---|---|
| Moc silnika: | 6W do 140 W. |
| Sygnał wyjściowy: | 4-20 MADC |
Włączony i wyłączony typ 18Nm 2R/Min wieloobrotny elektryczny siłownik
| nazwisko: | Wykonawca elektryczny wielokrotnego obrotu |
|---|---|
| Standardowe lub niestandardowe: | Standard |
| Prędkość: | 2r/min |
SS304 Elektryczny koncentryczny zawór motylkowy DN50~DN65
| nazwisko: | Elektryczny zawór motyla |
|---|---|
| Zawór motylkowy: | DN50~65 |
| zawór kulkowy: | DN40 |
Siłownik elektryczny powrotny 400Nm 360° Fail-Safe IP67
| Nazwa: | Fail Safe Smart Electric Sione |
|---|---|
| Moc silnikowa: | 6W do 140 W. |
| Sygnał wyjściowy: | 4-20 MADC |
Elektryczny zawór kulkowy DN80~DN100
| nazwa: | Elektryczny zawór motyla |
|---|---|
| Zawór motyla: | DN50~65 |
| Zawór kulowy: | DN40 |
20mADC ExdIICT4//ExdIIICT130 Elektryczny aktuator odporny na wybuch
| Standardowy moment obrotowy: | Od 0 nm do 600 nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | Od 20 do 45s |
| nazwisko: | DC Rotary Electric Sione |
1/4 Obrót 10000 cykli AC380V Szybko otwarty elektryczny siłownik
| name: | quick open and close electric actuator |
|---|---|
| Power Supply: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| type: | Fast speed actuator |
24VDC wielokrotny elektryczny aktuator z zawórem bramkowym
| nazwisko: | Wykonawca elektryczny wielokrotnego obrotu |
|---|---|
| Standardowe lub niestandardowe: | Standard |
| Prędkość: | 2r/min |
CE Torc Zamknięty zawór IP67 18Nm Wielostronny elektryczny siłownik
| Typ: | Siłownik elektryczny |
|---|---|
| Standardowy moment obrotowy: | Od 5 nm do 18 nm |
| Standardowa prędkość: | 2r/min |

