Wszystkie produkty
-
Siłownik ćwierćobrotowy
-
Wykonawca wielokrotnego obrotu
-
Elektryczny aktuator odporny na wybuch
-
Inteligentny elektryczny aktuator
-
Kompaktowy siłownik
-
Bezpieczny aktywator elektryczny
-
Elektryczny zawór motyla
-
elektryczny zawór kulkowy
-
3 Aktuator fazowy
-
Wykonawca obrotowy prądu stałego
-
Zawór sterujący PVC
-
Akcesoria do aktuatorów
-
Uwaga:
-
Szybko otwierający aktywator elektryczny
-
Grupa Midea - ChinyDCL jest naszym partnerem i dostawcą od ponad 6 lat.Nasze centralne klimatyzatory obsługują klientów HVAC na całym świecie z produktami DCLCiągle dostarczają bardzo niezawodne produkty i bardzo terminową obsługę, aby nas wesprzeć. -
Valve Solution Inc. - USADCL jest naszą fabryką ODM/OEM od około dziesięciu lat.Bardzo niewiele chińskich producentów może produkować standardowe amerykańskie aktuatory elektryczne o tak dobrej jakości.Dlatego wybieramy ich jako naszych partnerów długoterminowych. -
WESA Armaturen GmbH - NiemcyPo 15 latach współpracy z DCL, jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów DCL.Zawsze robią wiele eksperymentów i testów, aby potwierdzić swoje nowe projekty i ulepszyćJesteśmy również zachwyceni ich wspaniałą kontrolą jakości części.
słowa kluczowe [ dcl electric actuator ] mecz 410 produkty.
Wodotwór IP67 200000 Times Smart Electric Actuator
| Installation Angle: | 360° |
|---|---|
| name: | smart electric actuator |
| Output Signal: | 4-20mA |
DCL zawór kulkowy 200Nm pozycja sprzęgła awaria bezpieczny elektryczny aktuator
| nazwisko: | Bezpieczny aktywator elektryczny |
|---|---|
| Kąt instalacji: | 360° |
| Operacja: | 1/4 obracania |
1300Nm Modbus-RTU Czwartokrotny elektryczny siłownik
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 30s do 75s/100 nm do 2500 nm/885 cali. |
|---|---|
| Kąt instalacji: | 360 ° |
| Całkowita waga: | 4,5 kg do 20 kg |
Elektryczny aktywator przeciwwybuchowy o pojemności 100 Nm
| nazwisko: | Siłownik elektryczny antykoziajowy |
|---|---|
| Czas standardowy: | Od 20 do 45s |
| Rodzaj: | Jednofazowy siłownik |
220VAC Bezpieczny aktywator elektryczny
| nazwisko: | Bezpieczny aktywator elektryczny |
|---|---|
| Cechy: | Zabezpieczenie przed przeciążeniem termicznym |
| Kąt instalacji: | 360° |
Wykonawca elektryczny 3-fazowy 140W
| nazwisko: | 3 -fazowy siłownik elektryczny |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -25 ℃ ~+55 ℃ / -13 ° F ~+131 ° F. |
| Stopień ochrony: | IP67 NEMA4/4X |
2500Nm modulujący aktuator elektryczny
| nazwisko: | Modulowanie siłownika elektrycznego |
|---|---|
| Standardowy moment obrotowy: | 400 nm do 2500 nm |
| Czas standardowy: | 30s do 75s |
SIL3 Elektryczny aktywator wybuchoodporny
| nazwisko: | Siłownik elektryczny antykoziajowy |
|---|---|
| Standardowy moment obrotowy: | 50 nm do 600 nm |
| Czas standardowy: | Od 20 do 45s |
20mA inteligentny elektryczny aktuator
| Nazwa produktu: | Zmiennik elektryczny inteligentny |
|---|---|
| Moc silnika: | 6W do 140 W. |
| Standardowy moment obrotowy: | 50 nm do 2500 nm |
Elektryczny aktywator przeciwwybuchowy IP68 CSA Modbus odłączający zasilanie
| Standardowy moment obrotowy: | 50 nm do 600 nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | Od 20 do 45s |
| Sygnał wyjściowy: | 4-20MA |

