Wszystkie produkty
-
Siłownik ćwierćobrotowy
-
Wykonawca wielokrotnego obrotu
-
Elektryczny aktuator odporny na wybuch
-
Inteligentny elektryczny aktuator
-
Kompaktowy siłownik
-
Bezpieczny aktywator elektryczny
-
Elektryczny zawór motyla
-
elektryczny zawór kulkowy
-
3 Aktuator fazowy
-
Wykonawca obrotowy prądu stałego
-
Zawór sterujący PVC
-
Akcesoria do aktuatorów
-
Uwaga:
-
Szybko otwierający aktywator elektryczny
-
Grupa Midea - ChinyDCL jest naszym partnerem i dostawcą od ponad 6 lat.Nasze centralne klimatyzatory obsługują klientów HVAC na całym świecie z produktami DCLCiągle dostarczają bardzo niezawodne produkty i bardzo terminową obsługę, aby nas wesprzeć. -
Valve Solution Inc. - USADCL jest naszą fabryką ODM/OEM od około dziesięciu lat.Bardzo niewiele chińskich producentów może produkować standardowe amerykańskie aktuatory elektryczne o tak dobrej jakości.Dlatego wybieramy ich jako naszych partnerów długoterminowych. -
WESA Armaturen GmbH - NiemcyPo 15 latach współpracy z DCL, jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów DCL.Zawsze robią wiele eksperymentów i testów, aby potwierdzić swoje nowe projekty i ulepszyćJesteśmy również zachwyceni ich wspaniałą kontrolą jakości części.
słowa kluczowe [ dcl electric actuator ] mecz 410 produkty.
Mały modulujący 90° obrót 442in.Lbs Smart Electric Actuator
| Protection Grade: | IP67 weatherproof |
|---|---|
| Output Signal: | 4-20mA |
| Motor Power: | 10W to 140W |
CSA DC24V 90° 15S/18Nm Ultra Mały Siłownik Elektryczny
| Moc: | DC24V/AC24V/AC110V/AC220V |
|---|---|
| Czas/moment obrotowy: | 15s/18 nm |
| Opcjonalny moment obrotowy: | 7S/9nm 60s/18nm |
CSA AC110V 90° 15S/18Nm Ultra Mały Elektryczny Aktuator
| Moc: | DC24V/AC24V/AC110V/AC220V |
|---|---|
| Czas/moment obrotowy: | 15s/18 nm |
| Opcjonalny moment obrotowy: | 7S/9nm 60s/18nm |
Flanka CSA RoHs 15S/18Nm Miniaturowy Elektryczny Aktuator
| Moc: | DC24V/AC24V/AC110V/AC220V |
|---|---|
| Czas/moment obrotowy: | 15s/18 nm |
| Opcjonalny moment obrotowy: | 7S/9nm 60s/18nm |
80Nm / 2S 90W Szybko otwarty elektryczny aktuator
| Władza: | AC24V/AC110V/AC220V |
|---|---|
| Standardowy moment obrotowy: | 80 nm/2s; 160 nm/4s; 330 nm/8s |
| Rodzaj: | WŁ.-WYŁ |
Eksplozja odporna ExdIICT4 IP68 Szybko otwarty elektryczny siłownik
| Zasilanie: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Kąt instalacji: | 360° |
| Temperatura otoczenia: | -25 ℃ ~+55 ℃ / -13 ° F ~+131 ° F. |
400Nm DC24V 90°Wybuchowy aktywator elektryczny włączający/wyłączający/modulujący
| Moc: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 30s/400 nm |
| Typ: | On-off, modulowanie |
3S/15Nm Szybko otwarty elektryczny siłownik włączany-wyłączony, regulowany o 0-90° z kompaktową konstrukcją
| Władza: | DC24V/AC24V/AC110V/AC220V/AC380V |
|---|---|
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 3s/15nm |
| Rodzaj: | WŁ.-WYŁ |
IP68 NEMA 4X Modulujący typ Elektryczny aktuator odporny na wybuchy
| Standardowy moment obrotowy: | 50 nm do 600 nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | Od 20 do 45s |
| Sygnał wejściowy: | 4-20MA/2-10 V/1-5 V. |
AC380V 15W czwartokrotny szybko otwarty aktuator elektryczny
| Władza: | AC380V |
|---|---|
| Standardowy czas/moment obrotowy 15 nm: | 25nm/2s; 50 nm/4s; 80 nm/8s |
| Rodzaj: | WŁ.-WYŁ |

