Wszystkie produkty
-
Siłownik ćwierćobrotowy
-
Wykonawca wielokrotnego obrotu
-
Elektryczny aktuator odporny na wybuch
-
Inteligentny elektryczny aktuator
-
Kompaktowy siłownik
-
Bezpieczny aktywator elektryczny
-
Elektryczny zawór motyla
-
elektryczny zawór kulkowy
-
3 Aktuator fazowy
-
Wykonawca obrotowy prądu stałego
-
Zawór sterujący PVC
-
Akcesoria do aktuatorów
-
Uwaga:
-
Szybko otwierający aktywator elektryczny
-
Grupa Midea - ChinyDCL jest naszym partnerem i dostawcą od ponad 6 lat.Nasze centralne klimatyzatory obsługują klientów HVAC na całym świecie z produktami DCLCiągle dostarczają bardzo niezawodne produkty i bardzo terminową obsługę, aby nas wesprzeć. -
Valve Solution Inc. - USADCL jest naszą fabryką ODM/OEM od około dziesięciu lat.Bardzo niewiele chińskich producentów może produkować standardowe amerykańskie aktuatory elektryczne o tak dobrej jakości.Dlatego wybieramy ich jako naszych partnerów długoterminowych. -
WESA Armaturen GmbH - NiemcyPo 15 latach współpracy z DCL, jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów DCL.Zawsze robią wiele eksperymentów i testów, aby potwierdzić swoje nowe projekty i ulepszyćJesteśmy również zachwyceni ich wspaniałą kontrolą jakości części.
słowa kluczowe [ dcl electric actuator ] mecz 410 produkty.
Czwartobrót DCL-Ex10 CSA Elektryczny aktuator wybuchowy
| Standardowy moment obrotowy: | Od 100 nm do 600 nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | 30s do 45s |
| Waga całkowita: | 5 kg do 10 kg |
Silnik bezszczotkowy prądu stałego ISO5211 24VDC Smart Electric Actuator
| Czas akcji: | 15/30 s |
|---|---|
| Moment wyjściowy: | 0 ~ 600 nm |
| Sygnał wejściowy: | 4-20 MADC |
Zawierający 15W 3 fazowy czwartokrotny obrót elektryczny
| Waga całkowita: | 4,5 kg do 20 kg |
|---|---|
| Nazwa: | Siłownik elektryczny Turn Turn |
| Używać dla: | zawór motyla, zawór kulowy |
Wykonawca elektryczny o średniej obrotowej 400 Nm
| Władza: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 30s/400 nm |
| klasa przeciwwybuchowa: | Grupa C, D T4 Class1, Division 1 |
Modulujący czwartokrotny aktuator elektryczny dla zaworu motyla
| Czas akcji: | 15/30 s |
|---|---|
| Moment wyjściowy: | 0 ~ 600 nm |
| Sygnał wejściowy: | 4-20 MADC |
Wykonawca chemiczny CSA 30S/100Nm
| Władza: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 30S/100Nm |
| klasa przeciwwybuchowa: | Exd IICT4 |
3D uchwyt zaworów 1,2 kg SGS Multi Turn Electric Actuator
| Standardowy moment obrotowy: | Od 5 nm do 18 nm |
|---|---|
| Standardowa prędkość: | 5 r/min |
| Obroty: | 3R/5R/7R Opcjonalnie |
200Nm 360 stopni modulujący wybuchoodporny aktuator elektryczny
| Standardowy moment obrotowy: | 50 nm do 600 nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | Od 20 do 45s |
| Sygnał wejściowy: | 4-20MA/2-10 V/1-5 V. |
DCL-05 220V elektryczny aktuator z zaworem
| Szczegóły pakowania: | KARTON/PALETA |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7 dni roboczych |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Kompaktowy zawór IP67 kwartalny obrót elektryczny
| Standard Time/Torque: | 15S/18Nm |
|---|---|
| Optional Time/Torque: | 7S/9Nm 60S/18Nm |
| Total Weight: | 1.2KG |

