Wszystkie produkty
-
Siłownik ćwierćobrotowy
-
Wykonawca wielokrotnego obrotu
-
Elektryczny aktuator odporny na wybuch
-
Inteligentny elektryczny aktuator
-
Kompaktowy siłownik
-
Bezpieczny aktywator elektryczny
-
Elektryczny zawór motyla
-
elektryczny zawór kulkowy
-
3 Aktuator fazowy
-
Wykonawca obrotowy prądu stałego
-
Zawór sterujący PVC
-
Akcesoria do aktuatorów
-
Uwaga:
-
Szybko otwierający aktywator elektryczny
-
Grupa Midea - ChinyDCL jest naszym partnerem i dostawcą od ponad 6 lat.Nasze centralne klimatyzatory obsługują klientów HVAC na całym świecie z produktami DCLCiągle dostarczają bardzo niezawodne produkty i bardzo terminową obsługę, aby nas wesprzeć. -
Valve Solution Inc. - USADCL jest naszą fabryką ODM/OEM od około dziesięciu lat.Bardzo niewiele chińskich producentów może produkować standardowe amerykańskie aktuatory elektryczne o tak dobrej jakości.Dlatego wybieramy ich jako naszych partnerów długoterminowych. -
WESA Armaturen GmbH - NiemcyPo 15 latach współpracy z DCL, jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów DCL.Zawsze robią wiele eksperymentów i testów, aby potwierdzić swoje nowe projekty i ulepszyćJesteśmy również zachwyceni ich wspaniałą kontrolą jakości części.
słowa kluczowe [ dcl electric actuator ] mecz 410 produkty.
Wodoszczelny pod DN250 zawór kulkowy 140W Aktuator elektryczny
| Moc: | AC110V/AC220V/AC380V |
|---|---|
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 48s/1600 nm |
| Typ: | On-off, modulowanie |
Elektryczny aktuator kwadratowy z bezpośrednią instalacją ISO5211
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 30s do 75s/1000 nm do 2500 nm/8850 cali. |
|---|---|
| Waga całkowita: | 20 kg |
| Zasilanie: | 110VAC/220VAC/380VAC |
Wodaodporny DN125 Modulujący zawór kulkowy DCL Compact Actuator
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 15S do 75s/18 nm do 2500 nm/160 cali. Do 22125 cali. |
|---|---|
| Kąt instalacji: | 360° |
| Waga całkowita: | 1,2 kg do 20 kg |
Szybko otwarty ISO5211 1200Nm 120W czwartokrotny aktuator elektryczny
| Zasilanie: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Kąt instalacji: | 360° |
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 500 nm/4s 800 nm/8s 1200 nm/12s |
Najmniejszy aktywator elektryczny 60S 18Nm DC24V
| Sygnał wejściowy: | 4-20MA/2-10 V/1-5 V. |
|---|---|
| Sygnał wyjściowy: | 4-20mA |
| Standardowy moment obrotowy: | 15s/18 nm |
ISO5211 AC110V 30S 1000Nm Elektryczny siłownik obrotowy 1/4 obrotu
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 30s do 75s/1000 nm do 2500 nm/8850 cali. |
|---|---|
| Całkowita waga: | 20 KG |
| Zasilanie: | 110VAC/220VAC/380VAC |
Wykonawca elektryczny DC24V wieloobrotny o super-mini objętości i toruqe 18Nm/5r/min
| Władza: | DC24V |
|---|---|
| Czas/moment obrotowy: | 15s/18 nm |
| Prędkość: | 2r/min |
Elektryczny siłownik wielokrotnego obrotu z momentem obrotowym DC24V 18Nm
| Władza: | DC24V |
|---|---|
| Czas/moment obrotowy: | 15s/18 nm |
| Prędkość: | 2r/min |
Kompaktowy silnikowy aktywator elektryczny odporny na wybuchy o pojemności 200 Nm ISO5211
| Klasa ochrony: | IP68 |
|---|---|
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 30S/200Nm |
| Materiał powierzchni uszczelniającej: | Miękkie uszczelnione |
400Nm 4~20mADC 90W Modulujący elektryczny siłownik wybuchowy
| Power: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Output Torque: | 400Nm |
| Explosive-proof grade: | Exd II CT4Gb |

