Wszystkie produkty
-
Siłownik ćwierćobrotowy
-
Wykonawca wielokrotnego obrotu
-
Elektryczny aktuator odporny na wybuch
-
Inteligentny elektryczny aktuator
-
Kompaktowy siłownik
-
Bezpieczny aktywator elektryczny
-
Elektryczny zawór motyla
-
elektryczny zawór kulkowy
-
3 Aktuator fazowy
-
Wykonawca obrotowy prądu stałego
-
Zawór sterujący PVC
-
Akcesoria do aktuatorów
-
Uwaga:
-
Szybko otwierający aktywator elektryczny
-
Grupa Midea - ChinyDCL jest naszym partnerem i dostawcą od ponad 6 lat.Nasze centralne klimatyzatory obsługują klientów HVAC na całym świecie z produktami DCLCiągle dostarczają bardzo niezawodne produkty i bardzo terminową obsługę, aby nas wesprzeć. -
Valve Solution Inc. - USADCL jest naszą fabryką ODM/OEM od około dziesięciu lat.Bardzo niewiele chińskich producentów może produkować standardowe amerykańskie aktuatory elektryczne o tak dobrej jakości.Dlatego wybieramy ich jako naszych partnerów długoterminowych. -
WESA Armaturen GmbH - NiemcyPo 15 latach współpracy z DCL, jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów DCL.Zawsze robią wiele eksperymentów i testów, aby potwierdzić swoje nowe projekty i ulepszyćJesteśmy również zachwyceni ich wspaniałą kontrolą jakości części.
słowa kluczowe [ dcl electric actuator ] mecz 410 produkty.
CSA certyfikuje wybuchoodporny aktuator elektryczny dla systemu strefy i podziału
| Zakres momentu obrotowego: | Od 20 nm do 600 nm |
|---|---|
| Zasilacz (± 10%): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC |
| Rodzaj: | On-Off/Modulowanie |
Certyfikaty ATEX/IECEx Elektryczny siłownik przeciwwybuchowy do gazu palnego
| Zakres momentu obrotowego: | Od 20 nm do 600 nm |
|---|---|
| Zasilacz (± 10%): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC |
| Rodzaj: | On-Off/Modulowanie |
Wykorzystanie urządzeń do napędzania przyrządu metalowego NEMA4/4X
| name: | Motorized quarter turn actuator |
|---|---|
| Power Supply: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| feature: | 90° operation, middle position optional |
Kompaktowy aktuator zaworu regulacyjnego temperatury morskiej ISO5211
| Zasilacz: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Kąt instalacji: | 360 ° |
| Standardowy moment obrotowy: | 18Nm do 2500Nm/160in.lbs do 22125in.lbs |
50/60HZ Zawór motylkowy DN600 Elektryczny Wykonujący Zawór
| nazwisko: | Kompaktowy elektryczny siłownik |
|---|---|
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 15S do 75s/18 nm do 2500 nm |
| Dopasowane: | zawór motylkowy do DN600 |
Wykonawca kompaktowy IP67
| nazwisko: | Compact Compact Carting Turn Actuator |
|---|---|
| Operacja: | 1/4 obracania |
| Cechy: | Wskaźnik położenia zaworu wizualnego |
Modulacja odporna na warunki pogodowe 18Nm 160in.Lbs Smart Valve Actuator
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
Elektryczny zawór motylkowy 360° 24v
| Standardowy moment obrotowy: | Od 18 nm do 2500 nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | 15S do 75s |
| Zasilacz: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
IP67 Kompaktowy aktuator do pracy na kółkach ręcznych dla przemysłu napojów
| Kąt instalacji: | 360° |
|---|---|
| Zasilanie: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| Temperatura otoczenia: | -25 ℃ ~+55 ℃ / -13 ° F ~+131 ° F. |
Kompaktowy aktuator 45S 600Nm do sterowania objętością powietrza w dmuchawie
| Zasilacz: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Kąt instalacji: | 360 ° |
| Standardowy moment obrotowy: | 18Nm do 2500Nm/160in.lbs do 22125in.lbs |

