Wszystkie produkty
-
Siłownik ćwierćobrotowy
-
Wykonawca wielokrotnego obrotu
-
Elektryczny aktuator odporny na wybuch
-
Inteligentny elektryczny aktuator
-
Kompaktowy siłownik
-
Bezpieczny aktywator elektryczny
-
Elektryczny zawór motyla
-
elektryczny zawór kulkowy
-
3 Aktuator fazowy
-
Wykonawca obrotowy prądu stałego
-
Zawór sterujący PVC
-
Akcesoria do aktuatorów
-
Uwaga:
-
Szybko otwierający aktywator elektryczny
-
Grupa Midea - ChinyDCL jest naszym partnerem i dostawcą od ponad 6 lat.Nasze centralne klimatyzatory obsługują klientów HVAC na całym świecie z produktami DCLCiągle dostarczają bardzo niezawodne produkty i bardzo terminową obsługę, aby nas wesprzeć. -
Valve Solution Inc. - USADCL jest naszą fabryką ODM/OEM od około dziesięciu lat.Bardzo niewiele chińskich producentów może produkować standardowe amerykańskie aktuatory elektryczne o tak dobrej jakości.Dlatego wybieramy ich jako naszych partnerów długoterminowych. -
WESA Armaturen GmbH - NiemcyPo 15 latach współpracy z DCL, jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów DCL.Zawsze robią wiele eksperymentów i testów, aby potwierdzić swoje nowe projekty i ulepszyćJesteśmy również zachwyceni ich wspaniałą kontrolą jakości części.
słowa kluczowe [ dcl electric actuator ] mecz 410 produkty.
Odpowiedź sygnału oporu 90° 30s/400Nm Aktuator 3-fazowy
| Nazwa: | Electric 3 -fazowy siłownik |
|---|---|
| Standardowy moment obrotowy: | 50 nm do 2500 nm |
| Funkcja: | Siłownik wyposażony w potencjometr |
DN50 motoryzowany zawór motorowy 50Nm 3-fazowy aktuator
| Standardowy moment obrotowy: | 50 nm do 2500 nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | Od 20 do 75s |
| Kąt instalacji: | 360° |
IP67 DN80 Elektryczny zawór motoryzowany
| Rodzaj: | Elektryczny zawór motyla |
|---|---|
| Wielkość: | DN80~100 |
| Ciśnienie operacyjne: | 1,0 MPa |
IP67 Czwartokrotny obrót 440VAC Motorzysty aktuator zaworu
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Standard Time: | 20S to 75S |
| Power Supply: | 380VAC/440VAC |
440VAC Wykonujący 3 fazy z silnikiem
| nazwisko: | silnikowy 3-fazowy siłownik |
|---|---|
| Standardowy moment obrotowy: | Od 50 nm do 2500 nm/442 cali. LBS do 22125 cali. |
| Czas standardowy: | Od 20 do 75s |
Wymagania w zakresie bezpieczeństwa
| Szczegóły pakowania: | KARTON/PALETA |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7 dni roboczych |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
145psi Motyl Elektryczny Aktuator DN40 PVC Zawór sterowania
| Szczegóły pakowania: | KARTON/PALETA |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7 dni roboczych |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Fluorowy zawór motylkowy elektryczny DN250 SS316L
| nazwisko: | Elektryczny zawór motyla |
|---|---|
| Cechy: | Lekka i niewielka objętość |
| Rodzaj: | Zawór motylkowy wyłożony fluorem |
6 przełączników granicznych 7S 9Nm
| Standard Time/Torque: | 15S/18Nm |
|---|---|
| Optional Time/Torque: | 7S/9Nm 60S/18Nm |
| Total Weight: | 1.2KG |
Wykonujący ręcznie 600Nm, ISO5211 3 fazy
| Standardowy moment obrotowy: | 50 nm do 2500 nm |
|---|---|
| nazwisko: | 3 Aktuator fazowy |
| Zastosowanie: | elektrownia lub stalowa |

