Wszystkie produkty
-
Siłownik ćwierćobrotowy
-
Wykonawca wielokrotnego obrotu
-
Elektryczny aktuator odporny na wybuch
-
Inteligentny elektryczny aktuator
-
Kompaktowy siłownik
-
Bezpieczny aktywator elektryczny
-
Elektryczny zawór motyla
-
elektryczny zawór kulkowy
-
3 Aktuator fazowy
-
Wykonawca obrotowy prądu stałego
-
Zawór sterujący PVC
-
Akcesoria do aktuatorów
-
Uwaga:
-
Szybko otwierający aktywator elektryczny
-
Grupa Midea - ChinyDCL jest naszym partnerem i dostawcą od ponad 6 lat.Nasze centralne klimatyzatory obsługują klientów HVAC na całym świecie z produktami DCLCiągle dostarczają bardzo niezawodne produkty i bardzo terminową obsługę, aby nas wesprzeć. -
Valve Solution Inc. - USADCL jest naszą fabryką ODM/OEM od około dziesięciu lat.Bardzo niewiele chińskich producentów może produkować standardowe amerykańskie aktuatory elektryczne o tak dobrej jakości.Dlatego wybieramy ich jako naszych partnerów długoterminowych. -
WESA Armaturen GmbH - NiemcyPo 15 latach współpracy z DCL, jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów DCL.Zawsze robią wiele eksperymentów i testów, aby potwierdzić swoje nowe projekty i ulepszyćJesteśmy również zachwyceni ich wspaniałą kontrolą jakości części.
słowa kluczowe [ dcl electric actuator ] mecz 410 produkty.
Kompaktowy aktuator wieloobrotny o mocy 20 W
| nazwisko: | Multi Turn Compact SICKA |
|---|---|
| Cechy: | Zasilanie DC zmotoryzowane |
| Standardowa prędkość: | 5 r/min |
1200 razy / godzinę 15S 18Nm DC aktuator obrotowy
| nazwisko: | Wykonawca obrotowy prądu stałego |
|---|---|
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 15s/18 nm |
| Opcjonalny czas/moment obrotowy: | 7S/9nm 60s/18nm |
Mikrozawor RoHS 2A 2r/Min Multi Turn Actuator
| nazwisko: | Wykonawca wielokrotnego obrotu |
|---|---|
| Standardowa prędkość: | 2r/min |
| Obroty: | 3R/5R/7R Opcjonalnie |
8W S4 Przerywany 1200 Times DC Aktuator obrotowy
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 15s/18 nm |
|---|---|
| Opcjonalny czas/moment obrotowy: | 7S/9nm 60s/18nm |
| Waga całkowita: | 10,2 kg |
380VAC 3-fazowy aktuator
| Standardowy moment obrotowy: | 400 nm do 2500 nm |
|---|---|
| Sygnał wyjściowy: | 4-20mA |
| nazwisko: | Duży siłownik 3 fazowy duży moment obrotowy |
1000Nm 120W elektryczny czynnik zaworu, modulujący czwartokrotny czynnik
| Władza: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Moment wyjściowy: | 1000 Nm |
| Klasa ochrony: | IP67 |
Przeciwwybuchowy silnik napędowy serii DCL-Ex10 30s/100Nm IP68
| Szczegóły pakowania: | KARTON/PALETA |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7 dni roboczych |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Pasywny odwrotny kontakt DCL Ex-proof AC24V 25W szybko otwarty aktuator
| Zasilanie: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Kąt instalacji: | 360° |
| Moment obrotowy/czas: | 25nm/2s 50 nm/4s 80 nm/8s |
Niski wzrost temperatury 400Nm IP68 DC Aktuator obrotowy
| Czas akcji: | 15/30 s |
|---|---|
| Rodzaj: | Kompaktowy siłownik |
| Zasilanie: | 24VDC |
IP67 Elektryczny aktuator zaworu kulkowego do regulacji objętości powietrza turbo
| Władza: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 30s/400 nm |
| Rodzaj: | On-off, modulowanie |

