Wszystkie produkty
-
Siłownik ćwierćobrotowy
-
Wykonawca wielokrotnego obrotu
-
Elektryczny aktuator odporny na wybuch
-
Inteligentny elektryczny aktuator
-
Kompaktowy siłownik
-
Bezpieczny aktywator elektryczny
-
Elektryczny zawór motyla
-
elektryczny zawór kulkowy
-
3 Aktuator fazowy
-
Wykonawca obrotowy prądu stałego
-
Zawór sterujący PVC
-
Akcesoria do aktuatorów
-
Uwaga:
-
Szybko otwierający aktywator elektryczny
-
Grupa Midea - ChinyDCL jest naszym partnerem i dostawcą od ponad 6 lat.Nasze centralne klimatyzatory obsługują klientów HVAC na całym świecie z produktami DCLCiągle dostarczają bardzo niezawodne produkty i bardzo terminową obsługę, aby nas wesprzeć. -
Valve Solution Inc. - USADCL jest naszą fabryką ODM/OEM od około dziesięciu lat.Bardzo niewiele chińskich producentów może produkować standardowe amerykańskie aktuatory elektryczne o tak dobrej jakości.Dlatego wybieramy ich jako naszych partnerów długoterminowych. -
WESA Armaturen GmbH - NiemcyPo 15 latach współpracy z DCL, jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów DCL.Zawsze robią wiele eksperymentów i testów, aby potwierdzić swoje nowe projekty i ulepszyćJesteśmy również zachwyceni ich wspaniałą kontrolą jakości części.
słowa kluczowe [ exd b t4 explosion proof valve actuator ] mecz 9 produkty.
AC220V 0,67A ExdIIB T4 Wykonujący zawór przeciwwybuchowy
| Standard Torque: | 100Nm to 600Nm |
|---|---|
| Standard Time: | 30s to 45s |
| Total Weight: | 5kg to 10kg |
ExdIIB T4 Elektryczny aktuator wybuchoodporny
| nazwisko: | Elektryczny aktuator odporny na wybuch |
|---|---|
| Standardowy moment obrotowy: | Od 100 nm do 600 nm |
| Czas standardowy: | 30s do 45s |
20mADC ExdIICT4//ExdIIICT130 Elektryczny aktuator odporny na wybuch
| Standardowy moment obrotowy: | Od 0 nm do 600 nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | Od 20 do 45s |
| nazwisko: | DC Rotary Electric Sione |
ExdIIB T4 Szybko otwarty elektryczny siłownik
| nazwisko: | Szybko otwierający aktywator elektryczny |
|---|---|
| Zasilanie: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| Kąt instalacji: | 360° |
Adjustable 50Nm 20s DC24V 13w Explosion Proof Valve Actuator
| Standardowy moment obrotowy: | 50 Nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | 20s |
| Klasa dowodu eksplozji: | Exdiict4, Exdⅲc T130 |
ExdIIC T4 Kompaktowy elektryczny siłownik odporny na wybuch IP68
| Standardowy moment obrotowy: | Od 20 nm do 600 nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | 30s do 45s |
| Waga całkowita: | 5 kg do 10 kg |
2 Way Bronze DN40 Valve Ball DCL Explosion Proof Electric Actuator
| Standardowy moment obrotowy: | 50 nm do 600 nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | Od 20 do 45s |
| Stopień ochrony: | IP68 NEMA 4X |
Zmiennik wałkowy wybuchoodporny 50Nm 20s
| Standardowy moment obrotowy: | 50 Nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | 20s |
| Klasa dowodu eksplozji: | Exdiict4, Exdⅲc T130 |
HVAC 90° Obrót 400Nm Elektryczny aktywator przeciwwybuchowy
| Władza: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 30s/400 nm |
| klasa przeciwwybuchowa: | Grupa C, D T4 Class1, Division 1 |
1

