Wszystkie produkty
-
Siłownik ćwierćobrotowy
-
Wykonawca wielokrotnego obrotu
-
Elektryczny aktuator odporny na wybuch
-
Inteligentny elektryczny aktuator
-
Kompaktowy siłownik
-
Bezpieczny aktywator elektryczny
-
Elektryczny zawór motyla
-
elektryczny zawór kulkowy
-
3 Aktuator fazowy
-
Wykonawca obrotowy prądu stałego
-
Zawór sterujący PVC
-
Akcesoria do aktuatorów
-
Uwaga:
-
Szybko otwierający aktywator elektryczny
-
Grupa Midea - ChinyDCL jest naszym partnerem i dostawcą od ponad 6 lat.Nasze centralne klimatyzatory obsługują klientów HVAC na całym świecie z produktami DCLCiągle dostarczają bardzo niezawodne produkty i bardzo terminową obsługę, aby nas wesprzeć. -
Valve Solution Inc. - USADCL jest naszą fabryką ODM/OEM od około dziesięciu lat.Bardzo niewiele chińskich producentów może produkować standardowe amerykańskie aktuatory elektryczne o tak dobrej jakości.Dlatego wybieramy ich jako naszych partnerów długoterminowych. -
WESA Armaturen GmbH - NiemcyPo 15 latach współpracy z DCL, jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów DCL.Zawsze robią wiele eksperymentów i testów, aby potwierdzić swoje nowe projekty i ulepszyćJesteśmy również zachwyceni ich wspaniałą kontrolą jakości części.
słowa kluczowe [ iecex explosion proof electric actuator ] mecz 78 produkty.
DCL H Trójfazowy aktywator ATEX 50 Hz odporny na wybuch
| Standardowy moment obrotowy: | 50 nm do 600 nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | Od 20 do 45s |
| Zasilanie: | 380 V AC |
Wykonujący zawór wytrzymały 600Nm
| Standardowy moment obrotowy: | 50 nm do 600 nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | Od 20 do 45s |
| Klasa przeciwwybuchowa: | Exdiict4 |
HVAC 90° Obrót 400Nm Elektryczny aktywator przeciwwybuchowy
| Władza: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 30s/400 nm |
| klasa przeciwwybuchowa: | Grupa C, D T4 Class1, Division 1 |
Modułowy siłownik ExdⅡCT4 24V do zaworu przeciwwybuchowego
| Standardowy moment obrotowy: | 100 nm/400 nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | 30 s |
| Sygnał wejściowy: | 4-20MA/2-10 V/1-5 V. |
Modułowy siłownik ExdⅡCT4 24V do zaworu przeciwwybuchowego
| Standardowy moment obrotowy: | 100 nm/400 nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | 30s |
| Sygnał wejściowy: | 4-20MA/2-10 V/1-5 V. |
50Nm Typ modulacyjny Wykonawca zaworu wybuchoodpornego 4~20mADC
| Moc: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Moment wyjściowy: | 50 Nm |
| Ocena wybuchowa: | Exd II CT4GB |
IP68 Jednopasowy aktywator zaworu przeciwwybuchowego 220VAC
| Standardowy moment obrotowy: | 50 nm do 600 nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | Od 20 do 45s |
| Klasa przeciwwybuchowa: | Exdiict4 / Group C, D T4 |
Wykonawca odporny na wybuchy IP68
| nazwisko: | Siłownik elektryczny typu eksplozji |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -25 ℃ ~+55 ℃ / -13 ° F ~+131 ° F. |
| Kąt instalacji: | 360° |
Zmiennik wałkowy wybuchoodporny 50Nm 20s
| Standardowy moment obrotowy: | 50 Nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | 20s |
| Klasa dowodu eksplozji: | Exdiict4, Exdⅲc T130 |
Inteligentny wybuchoodporny czwartokrotny siłownik dla zaworów
| Kąt instalacji: | 360° |
|---|---|
| Moc silnika: | 30 W/70 W. |
| Waga całkowita: | 4,5 kg/9,5 kg |

