Wszystkie produkty
-
Siłownik ćwierćobrotowy
-
Wykonawca wielokrotnego obrotu
-
Elektryczny aktuator odporny na wybuch
-
Inteligentny elektryczny aktuator
-
Kompaktowy siłownik
-
Bezpieczny aktywator elektryczny
-
Elektryczny zawór motyla
-
elektryczny zawór kulkowy
-
3 Aktuator fazowy
-
Wykonawca obrotowy prądu stałego
-
Zawór sterujący PVC
-
Akcesoria do aktuatorów
-
Uwaga:
-
Szybko otwierający aktywator elektryczny
-
Grupa Midea - ChinyDCL jest naszym partnerem i dostawcą od ponad 6 lat.Nasze centralne klimatyzatory obsługują klientów HVAC na całym świecie z produktami DCLCiągle dostarczają bardzo niezawodne produkty i bardzo terminową obsługę, aby nas wesprzeć. -
Valve Solution Inc. - USADCL jest naszą fabryką ODM/OEM od około dziesięciu lat.Bardzo niewiele chińskich producentów może produkować standardowe amerykańskie aktuatory elektryczne o tak dobrej jakości.Dlatego wybieramy ich jako naszych partnerów długoterminowych. -
WESA Armaturen GmbH - NiemcyPo 15 latach współpracy z DCL, jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów DCL.Zawsze robią wiele eksperymentów i testów, aby potwierdzić swoje nowe projekty i ulepszyćJesteśmy również zachwyceni ich wspaniałą kontrolą jakości części.
słowa kluczowe [ csa explosion proof electric actuator ] mecz 135 produkty.
Adjustable 50Nm 20s DC24V 13w Explosion Proof Valve Actuator
| Standardowy moment obrotowy: | 50 Nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | 20s |
| Klasa dowodu eksplozji: | Exdiict4, Exdⅲc T130 |
IP68 600Nm 90W Modulujący aktywator zaworu przeciwwybuchowego
| Władza: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Moment wyjściowy: | 600 mil morskich |
| klasa przeciwwybuchowa: | Exd II CT4GB |
CSA 90 stopni obrotu ExdIICT4 150Nm aktywator przeciwwybuchowy
| Standardowy moment obrotowy: | 50 nm do 600 nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | Od 20 do 45s |
| Zasilanie: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Siłownik przeciwwybuchowy CSA 90° DC24V ExdIICT4 400Nm
| Standardowy moment obrotowy: | 50 nm do 600 nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | Od 20 do 45s |
| Zasilanie: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
NEMA 4 10000 razy wybuchoodporny czynnik zaworu
| Standardowy moment obrotowy: | 50 nm do 600 nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | Od 20 do 45s |
| Zasilanie: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Wykonujący zawór przeciwprzegrzewczy PTC DN50
| Standardowy moment obrotowy: | 50 nm do 600 nm |
|---|---|
| Czas standardowy: | Od 20 do 45s |
| Stopień ochrony: | IP68 NEMA 4X |
Modulujący 50Nm AC380V działacz zaworu przeciwwybuchowego
| Typ: | On-off, modulowanie |
|---|---|
| Klasa ochronna: | IP68 wodoszczelne |
| nazwa: | Elektryczny aktuator odporny na wybuch |
90W 45S/600Nm DCL-Ex60 Elektryczny aktuator wybuchoodporny
| nazwisko: | Wykonawca zaworu przeciwwybuchowego |
|---|---|
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 45s/600 nm |
| Cechy: | Moc silnika |
Certyfikaty CSA ATEX dla przeciwwybuchowych siłowników elektrycznych
| Zakres momentu obrotowego: | Od 20 nm do 3000 nm/177 cali do 26550 cali |
|---|---|
| Typ: | On-Off/Modulowanie |
| Zasilacz (± 10%): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC/380VAC |
400Nm DC24V 90°Wybuchowy aktywator elektryczny włączający/wyłączający/modulujący
| Moc: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standardowy czas/moment obrotowy: | 30s/400 nm |
| Typ: | On-off, modulowanie |

